
Naturalne palety cieni i do konturowania od Felicea- czy polecam?
Jak wiecie uwielbiam naturalny podkład marki Felicea. Pisałam już o nim kilka razy i jest to jeden z moich ulubionych podkładów! Uwielbiam go za krycie, trwałość, efekt, jaki pozostawia na skórze. W ostatnim czasie marka wypuściła nowości- naturalne palety do konturowania twarzy i paletki cieni do oczu. Przetestowałam je i w dzisiejszym wpisie dowiecie się, czy warto je mieć!

Palety do konturowania oraz paletki cieni otrzymałam do przetestowania od marki Felicea. Kosmetyki zapakowane są w kartonowe opakowania w duchu less waste oraz zamykane są na magnetyczny zatrzask. Paletki nie mają lusterka w środku, ale mają za to grafikę z instrukcją jak nakładać produkty.

Paletki cieni do powiek są w dwóch odcieniach- Light Rose oraz Nude. Jestem pozytywnie zaskoczona, jak cienie świetnie się blendują i mają bardzo dobrą pigmentację. W każdej paletce są cztery kolory cieni, które można stosować osobno lub wykonać nimi pełen makijaż oka! Świetnie razem wyglądają i są idealnie dobrane kolorystycznie. Grafika, którą widzimy po otwarciu paletek, podpowiada, w jaki sposób użyć każdego z cieni. Świetna opcja, bo nie każdy musi wiedzieć, w jaki sposób nałożyć cztery cienie, aby dobrze współgrały ze sobą.
Paletki są trwałe, wytrzymują na oku cały dzień, nie rolują się, ale co ważne- ja nakładam je na bazę pod cienie z Urban Decay lub Paese. Tak więc stosowanie bazy na pewno ma wpływ na przedłużenie ich trwałości. Cienie mają naturalny skład, jedwabistą konsystencję, ale trochę się osypują. Nie jest to dla mnie jednak coś, co bardzo przeszkadza mi w ich używaniu. Poniżej swatche paletek- z lewej Light Rose, z prawej Nude.
Palety do konturowania twarzy służą mi świetnie i stosuję je nie tylko do konturowania twarzy, ale także do szybkiego makijażu oka na codzień! Paletki mają taki sam odcień bronzera, różnią się jedynie odcieniem rozświetlacza i różem. Choć wydaje mi się, że w paletce Medium ten odcień bronzera jest cieplejszy.
Paleta Light i swatche
Paleta Medium i swatche
Palety świetnie się blendują, nie zostawiają plam na skórze, są trwałe i bardzo dobrze napigmentowane. Z ich pomocą każda z nas stworzy piękny, naturalny makijaż! Tak jak wspomniałam wcześniej, palety do konturowania mogą nam posłużyć również do makijażu oka. Ja często kładę bronzer na powiekę, albo róż.

Marka Felicea pozytywnie mnie zaskoczyła i cieszę się, że miałam możliwość wypróbować nowości! Palety sprawdzą się nie tylko w codziennym makijażu oczu i twarzy, ale także na wieczorne wyjścia. Jeśli lubicie naturalną kolorówkę, lub chcecie ją wypróbować, to polecam sięgnąć po te produkty!


4 komentarze
wspominajkii
Muszę przetestować tą paletę light rose ! Śliczne odcienie i wspaniały skład 🙂
Bardzo dobra recenzja, pozdrawiam.
Magda
Dziękuję! Mam nadzieję, że będziesz z tej paletki zadowolona! Pozdrowienia 🙂
Asia
Który kolor różu masz na zdjęciu ? 🙂
Magda
To róż z palety Light 🙂